Netra

Netra İlaç | Kimya | Kozmetik | Medikal
Hakkımızda
Netra İlaç Hakkında

Netra İlaç Kimya ve Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti.

1970'den günümüze uzanan tecrübesiyle ilaç, medikal, kimya ve kozmetik alanında faaliyet gösteren Netra İlaç, kuruluşundan bu yana öncü konumunu sürdürüyor. Sektörde çığır açan yeniliklere imza atan Netra İlaç, insan odaklı üretimleriyle medikal alanda önemli gelişmelere katkıda bulunuyor.

Yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olan ilaçlar geliştiren Netra İlaç, çeşitli hastalıkların önlenmesi ve tedavisi konusunda başarılı çalışmalar yürütüyor. Markanın ürün yelpazesinde yer alan ilaçlar, profesyonel ve her biri alanında uzman olan ekipler tarafından incelenerek bilim ve kanıta dayalı tedaviler gerçekleştirilmesi amacıyla hazırlanıyor. Ürün skalasında D3 vitamin başta olmak üzere pek çok vitamin bulunan marka, mineral ve gıda takviyelerine de yer veriyor.

Kariyer İmkanları

Netra Kariyer Ekibi sürdürülebilir başarıyı elde edebilmek için, performans, potansiyel ve yetkinliklerin önemli unsurlar olduğunu bilinciyle hareket ederek. Doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü uyguluyor.

Şirket Kültürümüz

Netra'yı Netra yapan ve şirket kültürümüzü oluşturan dört ana değer ışığında yolumuza devam etmekten gurur duyuyoruz. Hasta Sağlığı, Çevreye Duyarlılık, Bulaşıcı İyilik ve Sürekli Gelişim, ekibimizin olağan üstü şeyler başarmasına yol gösterir.

Mutlu Çalışma Ortamı

Ülkemizde ve tüm dünyada insanların kendilerini daha iyi hissetmeleri ve daha sağlıklı olmaları için öncelikle çalışanlarımızın kendilerini iyi hissetmesini, sağlığının ve motivasyonunun yerinde olmasını hedefliyoruz.

Netra İlaç | Kimya | Kozmetik | Medikal