Netra

Netra İlaç | Kimya | Kozmetik | Medikal
Bir Bakışta Netra

Netra İlaç

Merak, teknoloji, yaratıcılık ve mükemmeliyetçilik; Netra'yı dünya sağlığını iyileştirmek için neyin mümkün olduğunu keşfetmeye iten dürtülerdir.

Netra İlaç

Hakkında

1970'den günümüze uzanan tecrübesiyle ilaç, medikal, kimya ve kozmetik alanında faaliyet gösteren Netra İlaç, kuruluşundan bu yana öncü konumunu sürdürüyor.

Sektörde çığır açan yeniliklere imza atan Netra İlaç, insan odaklı üretimleriyle medikal alanda önemli gelişmelere katkıda bulunuyor.
Kurumsal Sayfasını İncele
Netra İlaç Kurumsal
Netra Beşeri İlaçlar ve Vitaminler
Netra İlaç'ın

Yaşam Kalitesini Artıran İlaç Projeleri

Yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olan ilaçlar geliştiren Netra İlaç, çeşitli hastalıkların önlenmesi ve tedavisi konusunda başarılı çalışmalar yürütüyor. Markanın ürün yelpazesinde yer alan ilaçlar, profesyonel ve her biri alanında uzman olan ekipler tarafından incelenerek bilim ve kanıta dayalı tedaviler gerçekleştirilmesi amacıyla hazırlanıyor. Ürün skalasında D3 vitamin başta olmak üzere pek çok vitamin bulunan marka, mineral ve gıda takviyelerine de yer veriyor.

Netra İlaç'tan

Güvenli ve Yenilikçi Medikal Ürün Tasarımları

Bilim ve uzmanlık kavramlarının güçlü bir yansıması olan Netra İlaç, sağlık ve medikal alanında sektöre yön veren yenilikçi bakış açısıyla farklı ihtiyaçlara yönelik çok sayıda medikal ürün geliştiriyor. Netra İlaç imzalı medikal ürünler, hastaların güvenliğini ve rahatını artırmaya yönelik etkin çözümler sunuyor. Son teknolojiyi düzenli olarak takip eden Netra İlaç, ürünlerin yenilikçi kimliği sayesinde hastaların yaşam kalitesine de katkıda bulunuyor. Cerrahi maskeler ve FFP tipi maskeler gibi kişisel koruyucu ekipmanlar da tasarlayan marka, pandemi dönemi gibi yoğun korumaya ihtiyaç duyulan dönemlerde kullanıcıların yanında oluyor.

Netra Medikal Ürünler
Netra Biyosidal Ürünler
Netra İlaç ile

Sağlığınızı Koruyan Biyosidal Çözümler

Netra İlaç'ın bir diğer uzmanlık alanı, bakteri ve mikroorganizmaların insan sağlığını tehdit etmesini engelleyen biyosidal ürünler. Sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmaya yardımcı olan biyosidal ürünler, Netra İlaç'ın teknolojik açıdan dünya standartlarına sahip laboratuvarlarında, uzmanlar tarafından geliştiriliyor. Kaliteli ve güvenli olmalarının yanı sıra çevre duyarlılığına da sahip olan Netra İlaç biyosidal ürünleri, tüketici ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretiliyor.

Netra İlaçın

Kişisel Bakım Konusunda Uzman Kozmetik Ürünleri

Kişisel bakım alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan Netra İlaç, kozmetik sektörüne getirdiği yeniliklerle de ön plana çıkıyor. Saç bakımı, saç dökülmesi, cilt bakımı, vücut bakımı gibi çok sayıda alanda etkin ürünler geliştiren marka, daha sağlıklı nesiller için güçlü adımlar atmaya devam ediyor. En güncel teknolojilerden yararlanarak kozmetik sektörüne öncülük eden Netra İlaç, üstün kalitedeki ürünleriyle her yaştan tüketiciye hitap ediyor. Hasta odaklı üretimleriyle sektörde büyük bir başarı yakalayan Netra İlaç, uzmanlık, tutku ve inanç kavramlarını ön planda tutarak insan hayatına etkin bir şekilde katkı sağlamayı hedefliyor.

Netra Kozmetik Ürünler

Bilim ve Uzmanlığımızı Tutkularımızla Birleştiriyoruz.

Netra İlaç; Hastalıkların önlenmesi, insan sağlığının iyileştirilmesi ve yaşam kalitesinin yükseltilmesini hedeflemektedir.
Tura Devam Edin!

Kariyer İmkanları

Netra Kariyer Ekibi sürdürülebilir başarıyı elde edebilmek için, performans, potansiyel ve yetkinliklerin önemli unsurlar olduğunu bilinciyle hareket ederek. Doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü uyguluyor.

Şirket Kültürümüz

Netra'yı Netra yapan ve şirket kültürümüzü oluşturan dört ana değer ışığında yolumuza devam etmekten gurur duyuyoruz. Hasta Sağlığı, Çevreye Duyarlılığı, Bulaşıcı İyilik ve Sürekli Gelişim, ekibimizin olağan üstü şeyler başarmasına yol gösterir.

Mutlu Çalışma Ortamı

Ülkemizde ve tüm dünyada insanların kendilerini daha iyi hissetmeleri ve daha sağlıklı olmaları için öncelikle çalışanlarımızın kendilerini iyi hissetmesini, sağlığının ve motivasyonunun yerinde olmasını hedefliyoruz.

Netra İlaç | Kimya | Kozmetik | Medikal